www.mis.lviv.ua
Головна arrow Офіційно arrow Рішення Новороздільської МР XXI сесії VII ДС arrow Рішення № 407 від 27.07.2017р. - Про затвердження детального плану території та надання дозволу ...
21.10.2021
 
 
Рішення № 407 від 27.07.2017р. - Про затвердження детального плану території та надання дозволу ... Переглянути як PDF Надрукувати Надіслати електронною поштою
31.07.2017
Image

НОВОРОЗДІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА
  ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ № 407

27 липня 2017 року
Про затвердження детального плану території
та надання дозволу на виготовлення 
проекту землеустрою щодо відведення 
земельної ділянки для виробництва металевих 
виробів у власній будівлі
по вул. Промисловій, 4-З у м. Новий Розділ
ТзОВ НВФ «Господар»

           Розглянувши клопотання ТзОВ НВФ «Господар» про затвердження детального плану території земельної ділянки для виробництва металевих виробів у власній будівлі по вул. Промисловій, 4-З в м. Новий Розділ та надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0569 га для виробництва металевих виробів у власній будівлі по вул. Промисловій, 4-З в м. Новий Розділ, беручи до уваги протокол громадських слухань від 14.07.2017 р., відповідно до ст. 8, ст. 19, п. 3 ст. 10 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», ст. 12, 122, 123 Земельного кодексу України, ст. 50 Закону України „Про землеустрій” та п. 34 ч. 1 ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ХХІ сесія VІІ демократичного скликання Новороздільської міської ради  

В И Р І Ш И Л А:
1.      Затвердити детальний план території земельної ділянки для виробництва металевих виробів у власній будівлі по вул. Промисловій, 4-З в м. Новий Розділ.
2.      Дати дозвіл ТзОВ НВФ «Господар» на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0569 га для виробництва металевих виробів у власній будівлі по вул. Промисловій, 4-З в м. Новий Розділ.
3.      Розроблений і погоджений у встановленому законодавством порядку проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки подати у міську раду на затвердження.
4.      Дане рішення опублікувати в міській газеті «Вісник Розділля» та на офіційному сайті Новороздільської міської ради.
5.      Контроль за виконанням даного рішення подати покласти на постійну комісію з питань комунальної власності (голова Степанов М.М.).
МІСЬКИЙ   ГОЛОВА                                     А.Р. МЕЛЕШКО
 
< Попередня   Наступна >
 
Top! Image Image Top!