www.mis.lviv.ua
Головна arrow Офіційно arrow Рішення Новороздільської МР XXIV сесії VII ДС arrow Рішення № 438 від 19.10.2017р. - Про внесення змін до Положення Про громадські слухання
15.08.2020
 
 
Рішення № 438 від 19.10.2017р. - Про внесення змін до Положення Про громадські слухання Переглянути як PDF Надрукувати Надіслати електронною поштою
20.10.2017
Image

НОВОРОЗДІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА
  ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ № 438

19 жовтня 2017 року
Про внесення змін до Положення
Про громадські слухання в місті Новий Розділ,
затвердженого рішенням № 408 від 07.06.2013 року

З метою удосконалення форм безпосередньої участі членів територіальної громади у здійсненні місцевого самоврядування, відповідно до ст. 40 Статуту територіальної громади міста Новий Розділ, ст. 13 та ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ХХІV сесія VІІ демократичного скликання Новороздільської міської ради 

ВИРІШИЛА:
1. Внести зміни до Положення «Про громадські слухання в місті Новий Розділ», затвердженого рішенням ХХХІІ сесії VІ демократичного скликання № 408 від 07.06.2013 року, а саме:
1.1. Доповнити пункт 5 розділу І Положення новими реченнями такого змісту: «Громадські слухання проводяться не рідше одного разу на рік. Наступні громадські слухання з одного й того ж питання, за умови якщо вони тричі не відбулися через відсутність передбаченої даним положенням кількості учасників слухань, можуть проводитися не раніше шести місяців після проведення попередніх.».
1.2. Викласти в новій редакції пункт 7 розділу І Положення: «Громадські слухання вважаються правомочними, якщо для участі у них зареєструвалися не менше як 15 мешканців міста Новий Розділ для слухань, що стосуються невиробничого характеру на рівні будинку, групи будинків, вулиці, міста; для виробництв, споруд та підприємств відповідно до класифікації згідно санітарних норм: Клас I – не менше 150 (ста п’ятдесяти) мешканців; Клас IІ – не менше 100 (ста) мешканців;  Клас IІІ – не менше 50 (п’ятдесяти) мешканців; Клас IV - не менше 20 (двадцяти) осіб; Клас V - не менше 15 (п’ятнадцяти) осіб. 
Для громадських слухань щодо видів діяльності та об’єктів, що становлять підвищену екологічну небезпеку згідно переліку видів діяльності та об’єктів, затверджених постановою Кабінету Міністрів України № 808 від 28.08.2013 року, – не менше 200 (двісті) мешканців.
В іншому випадку, головуючий призначає нові час і дату громадських слухань та повідомляє мешканців міста через міську газету «Вісник Розділля» не пізніше, як за 15 днів до дня проведення слухань». 
1.3.Доповнити пункт 33 розділу ІІІ Положення новими реченнями такого змісту: «Новороздільці, які беруть участь у слуханнях, реєструються до їх початку в списку учасників громадських слухань членів територіальної громади. Реєстрація учасників слухань розпочинається не пізніш як за годину до початку слухань та може проводитись до завершення слухань. Реєстрацію учасників проводить секретаріат. Для реєстрації особам необхідно пред’явити паспорт громадянина України або інший документ, який посвідчує особу громадянина та місце проживання його в м. Новий Розділ. Незареєстровані члени міської громади мають право бути присутніми на слуханнях, виступати лише з дозволу головуючого та не можуть брати участь у голосуванні. 
У списку учасників слухань обов’язково зазначаються прізвища, імена, по батькові новороздільців, дата їх народження, місце проживання та ставляться особисті підписи цих членів громади. Проставляючи підпис, учасник слухань одночасно дає згоду на збір, обробку та, при потребі, оприлюднення своїх персональних даних. Членам громади, що мають право голосу, під час реєстрації видають мандати для голосування. Мандат має форму прямокутного папірця довільного розміру в якому вказані порядковий номер мандата, прізвище, ім’я та по батькові особи, якій його видано; при підготовці слухань, мандат підписує представник секретаріату».
2.Контроль за виконанням даного рішення покласти на секретаря ради.
МІСЬКИЙ   ГОЛОВА                А.Р. МЕЛЕШКО
 
< Попередня   Наступна >
 
Top! Image Image Top!