www.mis.lviv.ua
Головна arrow Офіційно arrow Рішення Новороздільської МР XXV сесії VII ДС arrow Рішення № 461 від 9.11.2017р. - Про визначення переліку земельних ділянок для підготовки лотів для
23.08.2019
 
 
Рішення № 461 від 9.11.2017р. - Про визначення переліку земельних ділянок для підготовки лотів для Переглянути як PDF Надрукувати Надіслати електронною поштою
13.11.2017
Image

НОВОРОЗДІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА
  ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ № 461

09 листопада 2017 року
Про визначення переліку земельних ділянок 
для підготовки лотів для продажу права 
оренди земельної ділянки на
земельних торгах у формі аукціону та 
надання дозволу на виготовлення 
детального плану території

Враховуючи протокол засідання робочої групи з питань ефективного використання земельної ділянки від 23 жовтня 2017 р., створеної розпорядженням міського голови № 253 від 21.10.2017 р., з метою забезпечення ефективного використання земель, залучення додаткових коштів у місцевий бюджет для реалізації програм соціально-економічного розвитку та для економії коштів місцевого бюджету, відповідно до ч. 5 ст. 135, ч. 5 ст. 136 Земельного кодексу України, яким передбачено, що фінансування підготовки лотів до продажу земельних ділянок чи прав на них державної, комунальної, приватної власності на земельних торгах та проведення земельних торгів може здійснюватися за рахунок коштів Виконавця земельних торгів на підставі договору про підготовку лоту до проведення та про організацію і проведення земельних торгів у формі аукціону між Організатором земельних торгів та Виконавцем земельних торгів з наступним відшкодуванням витрат Виконавцю земельних торгів за рахунок коштів, що сплачуються покупцем лота, керуючись ст. 26 Закону України “ Про місцеве самоврядування в Україні”, ст. 134-138 Земельного Кодексу України, ХХV сесія VII демократичного скликання Новороздільської міської ради

  В И Р І Ш И Л А :
1.      Включити до переліку земельних ділянок для підготовки лотів для продажу права оренди земельних ділянок на земельних торгах у формі аукціону земельну ділянку:
земельна ділянка орієнтовною площею 0,45 га за адресою: Львівська область м. Новий Розділ (в межах населеного пункту), пр. Шевченка за рахунок земель громадської забудови: 03.15 для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови.
2.      Надати дозвіл на виготовлення детального плану території щодо вищезазначеної земельної ділянки.
3.      Відповідно до ч. 5 ст. 135, ч. 5 ст. 136 Земельного Кодексу України, фінансування підготовки лоту до продажу на земельних торгах (виготовлення детального плану та проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки) та проведення земельних торгів здійснити без використання бюджетних коштів, за рахунок коштів Виконавця земельних торгів, на підставі договору про підготовку лоту до проведення та про організацію і проведення земельних торгів у формі аукціону між Організатором торгів та Виконавцем земельних торгів з наступним відшкодуванням витрат Виконавцю земельних торгів за рахунок коштів, що сплачуються покупцем лота.
4.      Доручити міському голові укласти договір із спеціалізованою організацією – Виконавцем земельних торгів про підготовку лоту до проведення та про організацію і проведення земельних торгів у формі аукціону.
5.      Виконавчому комітету забезпечити подання на затвердження сесією Новороздільської міської ради, погодженої в установленому порядку відповідної документації.
6.      Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань  комунальної власності (голова Степанов М.М.).
МІСЬКИЙ   ГОЛОВА                                                                А.Р. МЕЛЕШКО
 
< Попередня   Наступна >
 
Top! Image Image Top!