www.mis.lviv.ua
Головна arrow Офіційно arrow Рішення Новороздільської МР XXXVІI сесії VII ДС arrow Рішення № 759 від 18.09.2018р. - Про оголошення конкурсу на зайняття вакантної посади головного
24.02.2020
 
 
Рішення № 759 від 18.09.2018р. - Про оголошення конкурсу на зайняття вакантної посади головного Переглянути як PDF Надрукувати Надіслати електронною поштою
21.09.2018
Image

НОВОРОЗДІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА
  ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ № 759

18 вересня 2018 року
Про оголошення конкурсу на 
зайняття вакантної посади головного 
лікаря КНП «Новороздільська міська лікарня»

    У зв’язку зі створенням Комунального некомерційного підприємства «Новороздільська міська лікарня» Новороздільської міської ради, наявності вакантної посади головного лікаря КНП «Новороздільська міська лікарня», керуючись постановою Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 р. № 1094 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я», Законом України «Основи законодавства України про охорону здоров’я», Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», ХХХVІІ сесія Новороздільської міської ради VІІ демократичного скликання

ВИРІШИЛА:
1.                  Оголосити про проведення конкурсного відбору на заміщення вакантної посади головного лікаря Комунального некомерційного підприємства «Новороздільська міська лікарня» Новороздільської міської ради.
2.                  Оголосити початок формування конкурсної комісії для проведення конкурсного відбору на заміщення вакантної посади головного лікаря Комунального некомерційного підприємства «Новороздільська міська лікарня» Новороздільської міської ради.
3.                  Тимчасово до призначення головного лікаря за результатами конкурсу покласти виконання обов’язків головного лікаря Комунального некомерційного підприємства «Новороздільська міська лікарня» Новороздільської міської ради на заступника головного лікаря з медичної практики – Шелудько Ольгу Ярославівну.
3.                  Дане рішення опублікувати у міській газеті «Вісник Розділля» та на офіційному сайті Новороздільської міської ради.
4.                  Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію Новороздільської міської ради з питань гуманітарної політики (голова — Дабіжа В.П.)
МІСЬКИЙ ГОЛОВА                                                                                      МЕЛЕШКО А.Р.  
 
< Попередня   Наступна >
 
Top! Image Image Top!