www.mis.lviv.ua
Головна arrow Офіційно arrow Рішення Новороздільської МР LV сесії VII ДС arrow Рішення № 1257 - Про розгляд депутатського звернення народного депутата України Батенка Т.І. щодо ..
24.02.2020
 
 
Рішення № 1257 - Про розгляд депутатського звернення народного депутата України Батенка Т.І. щодо .. Переглянути як PDF Надрукувати Надіслати електронною поштою
17.01.2020
Image

НОВОРОЗДІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА
  ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ № 1257

 

 

15 січня 2020 року
Про розгляд депутатського звернення 
народного депутата України Батенка Т.І. 
щодо направлення заявки 
Міністерству розвитку громад та територій України 
про включення міста Новий Розділ до переліку 10 пілотних міст, 
в яких буде проведено роботи 
по утепленню багатоквартирних будинків у 2020 році
                   

Заслухавши звернення народного депутата України Батенка Т.І. щодо направлення заявки Міністерству розвитку громад та територій України про включення міста Новий Розділ до переліку 10 пілотних міст, в яких буде проведено роботи по утепленню багатоквартирних будинків у 2020 році,  у відповідності до Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні», LV сесія Новороздільської міської ради VІІ демократичного скликання  

В И Р І Ш И Л А :
1.      Підтримати звернення про включення міста Новий Розділ до переліку 10 пілотних міст, в яких буде проведено роботи по утепленню багатоквартирних будинків у 2020 році (додаток до даного рішення), та направити його Міністерству розвитку громад та територій України.
2.      Копії звернення скерувати народному депутату України Батенку Т.І. та Державній установі «Фонд енергоефективності». 
СЕКРЕТАР РАДИ                                                         Ірина КРАВЕЦЬ
Додаток до рішення LV сесії
Новороздільської міської ради
№ 1257 від 15.01.2020 року
 
< Попередня   Наступна >
 
Top! Image Image Top!