www.mis.lviv.ua
Головна arrow Офіційно arrow Рішення Новороздільської МР LXVI сесії VII ДС arrow Рішення № 1409 - Про визначення переліку земельних ділянок для підготовки лотів для продажу права
23.10.2020
 
 
Рішення № 1409 - Про визначення переліку земельних ділянок для підготовки лотів для продажу права Переглянути як PDF Надрукувати Надіслати електронною поштою
21.09.2020
Image

НОВОРОЗДІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА
  ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ № 1409

 

 

17 вересня 2020 року
Про визначення переліку земельних ділянок для 
підготовки лотів для продажу права оренди земельної
ділянки на земельних торгах у формі аукціону та надання 
дозволу на виготовлення відповідної документації   
       

Взявши до уваги заяву директора ТОВ «ВІАН-СЕРВІС Груп» Кнець А.Ю. про надання в оренду земельної ділянки орієнтовною площею 0,4 га, на перетині вулиць Ходорівська та Яворницького, в м. Новий Розділ, для розміщення та експлуатації об'єктів дорожнього сервісу, з метою забезпечення ефективного використання земель, залучення додаткових коштів у місцевий бюджет для реалізації програм соціально-економічного розвитку та для економії коштів місцевого бюджету, керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 134-138 Земельного Кодексу України, LXVI сесія Новороздільської міської ради VІІ демократичного скликання

В И Р І Ш И Л А:
1.                  Включити до переліку земельних ділянок для підготовки лотів для продажу права оренди земельних ділянок на земельних торгах у формі аукціону земельну ділянку орієнтовною площею 0,4 га на перетині вулиць Ходорівська та Яворницького в м. Новий Розділ за рахунок земель транспорту: 12.11 для розміщення та експлуатації об'єктів дорожнього сервісу.
2.                  Надати дозвіл на виготовлення детального плану території щодо вищезазначеної земельної ділянки.
3.                 Надати дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення вищезазначеної земельної ділянки.
4.                  Відповідно до ч. 5 ст. 135, ч. 5 ст. 136 Земельного Кодексу України, фінансування підготовки лоту до продажу на земельних торгах (виготовлення детального плану та проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки) та проведення земельних торгів здійснити без використання бюджетних коштів, за рахунок коштів Виконавця земельних торгів, на підставі договору про підготовку лоту до проведення та про організацію і проведення земельних торгів у формі аукціону між Організатором торгів та Виконавцем земельних торгів з наступним відшкодуванням витрат Виконавцю земельних торгів за рахунок коштів, що сплачуються покупцем лота.
5.                  Секретарю ради укласти договір із спеціалізованою організацією – Виконавцем земельних торгів про підготовку лоту до проведення та про організацію і проведення земельних торгів у формі аукціону.
6.                  Виконавчому комітету забезпечити подання на затвердження сесією Новороздільської міської ради, погодженої в установленому порядку відповідної документації.
7.                  Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань комунальної власності (голова – Степанов М.М.).
СЕКРЕТАР РАДИ                                          Ірина КРАВЕЦЬ
 
< Попередня   Наступна >
 
Top! Image Image Top!