www.mis.lviv.ua
Головна arrow Офіційно arrow Рішення Новороздільської МР LXVI сесії VII ДС arrow Рішення № 1410 - Про визначення переліку земельних ділянок для підготовки лотів для продажу
28.10.2020
 
 
Рішення № 1410 - Про визначення переліку земельних ділянок для підготовки лотів для продажу Переглянути як PDF Надрукувати Надіслати електронною поштою
21.09.2020
Image

НОВОРОЗДІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА
  ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ № 1410

 

 

17 вересня 2020 року
Про визначення переліку земельних ділянок 
для підготовки лотів   для  продажу  права оренди
земельної ділянки на земельних торгах 
у формі аукціону та надання дозволу на виготовлення 
відповідної документації          
  

Взявши до уваги заяви Коника Миколи Миколайовича та Легкої Любові Михайлівної щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,3 га, яка знаходиться по вул. Лесі Українки в м. Новий Розділ для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, для забезпечення ефективного використання земель, залучення додаткових коштів у місцевий бюджет та реалізації програм соціально-економічного розвитку і для економії коштів місцевого бюджету, відповідно до ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, враховуючи вимоги п. 5 ст. 135, п. 5 ст. 136 Земельного кодексу України, яким передбачено, що фінансування підготовки Лотів до продажу земельних ділянок  чи прав на них державної, комунальної, приватної власності на земельних торгах та проведення земельних торгів може здійснюватися за рахунок коштів Виконавця земельних торгів на підставі договору про підготовку Лоту до проведення та про організацію і проведення земельних торгів у формі аукціону між Організатором земельних торгів та Виконавцем земельних торгів з наступним відшкодуванням витрат Виконавцю земельних торгів за рахунок коштів, що сплачуються Переможцем земельних торгів ст.ст. 134-138 Земельного Кодексу України, LXVI сесія Новороздільської міської ради VII демократичного скликання

В И Р І Ш И Л А:
1.                       Включити до переліку земельних ділянок для підготовки лотів для продажу права оренди земельних ділянок на земельних торгах у формі аукціону земельну ділянку орієнтовною площею 0,3 (в межах населеного пункту) по вул. Лесі Українки за рахунок земель громадської забудови (03.07 - для для будівництва та обслуговування будівель торгівлі).      
2.                       Надати дозвіл на виготовлення детального плану території щодо вищезазначеної земельної ділянки.
3.                       Надати дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення вищезазначеної земельної ділянки.
4.                       Відповідно до ч. 5 ст. 135, ч. 5 ст. 136 Земельного Кодексу України, фінансування підготовки лоту до продажу на земельних торгах (виготовлення детального плану, проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки) та проведення земельних торгів здійснити без використання бюджетних коштів за рахунок коштів Виконавця земельних торгів на підставі договору про підготовку Лоту до проведення та про організацію і проведення земельних торгів у формі аукціону між Організатором торгів та Виконавцем земельних торгів з наступним відшкодуванням витрат Виконавцю земельних торгів за рахунок коштів, що сплачуються Переможцем земельних торгів.
5.                       Доручити секретарю ради І.Д.Кравець укласти Договір із спеціалізованою організацією – виконавцем земельних торгів про підготовку Лоту до проведення та про організацію і проведення земельних торгів у формі аукціону.
6.                       Виконавчому комітету забезпечити подання на затвердження сесією Новороздільської міської ради, погодженої в установленому порядку відповідної документації.
7.                       Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань   комунальної власності (голова Степанов М.М.).
СЕКРЕТАР РАДИ                                          Ірина КРАВЕЦЬ
 
< Попередня   Наступна >
 
Top! Image Image Top!